Lot 176
EMPÍROVÁ NÁDOBA NA HORKOU VODU

28 cm (v), 1602 g

Vyvolávací cena
48 000 CZK
   |   1 920 EUR
Stříbro o ryzosti 800/ 1000, značeno vídeňskými lotovými puncy ATF 1821, MD - výrobce Michael Dimbach.