Lot 362
Adolf Born (1930 - 2016) DOPIS KRÁLI HAAKONOVI

56 x 34 cm (v x š)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR
Dosažená cena
4 000 CZK
   |   160 EUR
Barevný tisk, signováno a datováno vpravo dole A.BORN 66. 44. výtisk ze 100.