Lot 137
Luděk Marold (1865 - 1898) DÁMY V PAŘÍŽI

50 x 40,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
180 000 CZK
   |   7 200 EUR
Olej a akvarel na kartonu. Signováno vpravo dole. Zezadu výstavní štítek z roku 1934, kdy bylo dílo prezentováno na autorově výstavě, pořádané Sdružením výtvarných umělců a přátel umění Myslbek v Praze.