Lot 69
BUREAU MAZARIN

83 x 124 x 73 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
400 000 CZK
   |   16 000 EUR
Dosažená cena
547 000 CZK
   |   21 880 EUR
Psací stůl typu bureau Mazarin, korpus dub, ořech, borovice. Povrchy bohatě zdobeny převážně florálními motivy, provedenými technikou marketerie z různých dřev: eben, mahagon, palisandr, javor, hruška. Kovové části, zlacený bronz. Restaurováno.