120 000 CZK
| 4 800 EUR
Lot 72
BAROKNÍ OKTOGONÁLNÍ STŮL
81 x 93 x 129 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Barokní oktogonální stůl s bohatě řezbovanou trnoží. Polychromované a zlacené dřevo, ořech, stolová deska - břidlice, intarzie - javor, černěná hruška. Restaurováno.