Lot 245
Henri de Toulouse-lautrec (1864 - 1901) ZIMMERMANN S KOLEM

28 x 19 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Dosažená cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Litografie na papíře, značeno ligaturou vpravo nahoře LT.