Lot 255
Josef Novák (1902 - 1987) ZÁTIŠÍ SE SKLENICÍ A LAHVÍ

46 x 50,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Dosažená cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Olej na plátně, nesignováno.