Lot 395
Zdeněk Sigmund (1924 - 2017) ZÁTIŠÍ SE DŽBÁNEM A KOŠÍKEM OVOCE

45,5 x 59 cm (v x š)

Vyvolávací cena
6 000 CZK
   |   240 EUR
Olej na kartonu, signováno vpravo nahoře.