Lot 254
Josef Novák (1902 - 1987) ZÁPASNÍK

61 x 46 cm (v x š)

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   400 EUR
Dosažená cena
10 000 CZK
   |   400 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vlevo nahoře Novák 27, 61 x 46 cm.