Lot 386
Josef Liesler (1912 - 2005) VZLYKAJÍCÍ

30 x 38 cm (v x š)

Vyvolávací cena
38 000 CZK
   |   1 520 EUR
Olej na překližce, značeno a datováno vpravo dole.