Lot 387
Ladislav Karoušek (1926 - 1991) STOJÍCÍ AKTY DÍVEK

160 x 402 cm (v x š)

Vyvolávací cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Olej na plátně, natažené na desce, značeno vpravo dole L. Karoušek 61, dílo původně umístěno v representačních prostorech firmy Crystalex Nový Bor.