menu
Aukční dům
Aukční dům
Předchozí aukce
Prodejní galerie
Digitální umění
Publikace
Výstavy
Klub
O nás
O nás
Archiv
Media Kit
Naše služby
Naše služby
Nakupujte v ah
Prodávejte v ah
Naše poplatky
FAQ
Aktuality
Kontakt
AUKCE
ONLINE AUKCE 9
DĚKUJEME ZA ÚČAST
Zobrazit
Homepage
Výstavy a aukce
AUKCE 2013
Seznam děl
SOUPRAVA NOŽÍKŮ NA OVOCE TIFFANY, 6ks
Fotografie ve vysokém rozlišení
Stáhnout
Lot 337
7,5 cm (v)
Vyvolávací cena
20 000 CZK
800 EUR
předchozí
dílo
další
dílo
Pozlacený kov, stříbrné střenky, puncováno, dekor chryzantémy. Rozměry etue 19x15,5 cm.
Lot 1
RENESANČNÍ KREDENC
Vyvolávací cena
95 000 CZK | 3 800 EUR
Dosažená cena
180 000 CZK | 7 200 EUR
Lot 2
KLEKÁTKO
Vyvolávací cena
30 000 CZK | 1 200 EUR
Dosažená cena
31 000 CZK | 1 240 EUR
Lot 3
TRUHLA
Vyvolávací cena
45 000 CZK | 1 800 EUR
Dosažená cena
60 000 CZK | 2 400 EUR
Lot 4
PŮLSKŘÍŇ
Vyvolávací cena
40 000 CZK | 1 600 EUR
Dosažená cena
40 000 CZK | 1 600 EUR
Lot 5
TRUHLA
Vyvolávací cena
50 000 CZK | 2 000 EUR
Lot 6
KREDENC NA NÁDOBÍ
Vyvolávací cena
70 000 CZK | 2 800 EUR
Dosažená cena
100 000 CZK | 4 000 EUR
Lot 7
SKŘÍŇKA
Vyvolávací cena
20 000 CZK | 800 EUR
Dosažená cena
34 000 CZK | 1 360 EUR
Lot 8
SKŘÍŇ
Vyvolávací cena
40 000 CZK | 1 600 EUR
Dosažená cena
40 000 CZK | 1 600 EUR
Lot 9
TRUHLA
Vyvolávací cena
20 000 CZK | 800 EUR
Dosažená cena
24 000 CZK | 960 EUR
Lot 10
MINCOVNÍK NA VYSOKÉM PODSTAVCI S TOČENÝMI SLOUPY
Vyvolávací cena
24 000 CZK | 960 EUR
Dosažená cena
24 000 CZK | 960 EUR
Lot 11
TRUHLA
Vyvolávací cena
12 000 CZK | 480 EUR
Dosažená cena
18 000 CZK | 720 EUR
Lot 12
ŽIDLE
Vyvolávací cena
6 000 CZK | 240 EUR
Načíst více