Lot 319
Alfons Mucha (1860 - 1939) PORTRÉT DÍVKY PŘED VITRÁŽÍ

81,5 x 55 cm (v x š)

Vyvolávací cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Dosažená cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Olej na plátně, podkresba barevnými tužkami, tuší, perem, nesignováno. Rozpracovaný obraz s ukázkou technologického postupu malíře. Obraz získal nynější majitel darem od syna A. Muchy Jiřího v roce 1990.