450 000 CZK
| 18 000 EUR
Lot 285
POLIBEK
38,5 x 30 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
950 000 CZK
| 38 000 EUR
| 38 000 EUR
Olej na lepence, restituce NG Praha, signováno vpravo dole, posudek PhDr. N. Blažíčková-Horová.