Lot 396
Jiří Lír (1923 - 1995) LONDÝN

70 x 50 cm (v x š)

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 000 EUR
Olej na plátně na kartonu, signováno a datováno vpravo dole 1976, malováno pro herce Miloše Kopeckého.