Lot 90
LIDOVÝ DŽBÁN

21 cm (v)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR
Dosažená cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Fajáns, bílá glazura, kanelování, malovaný rostlinný dekor v odstínech vysokožárných barev, poškozeno - neodborně restaurováno.