Lot 84
KROPENKA V PODOBĚ SVATÉ VERONIKY

26 cm (v)

Vyvolávací cena
9 000 CZK
   |   360 EUR
Dosažená cena
9 000 CZK
   |   360 EUR
Glazovaná malovaná keramika, poškozeno- chybí kus nohy, značeno.