Lot 183
František Antonín Skála (1984) KERAMICKÝ TALÍŘ S MOTIVEM LOVCE A PSŮ

Průměr 92 cm

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR
Dosažená cena
5 000 CZK
   |   200 EUR
Glazovaná malovaná keramika, signováno, datováno vlevo dole.