Lot 236
August Bedřich Piepenhagen (1791 - 1868) HORSKÁ KRAJINA S JEZEREM

25 x 35 cm (v x š)

Vyvolávací cena
135 000 CZK
   |   5 400 EUR
Olej na dřevěné desce, značeno vpravo dole monogramem AP, zezadu sběratelské razítko Bedřich Kominík, posudek PhDr. N. Blažíčková-Horová.