Lot 235
August Bedřich Piepenhagen (1791 - 1868) HORSKÁ KRAJINA S JEZEREM

12,5 x 16 cm (v x š)

Vyvolávací cena
45 000 CZK
   |   1 800 EUR
Dosažená cena
45 000 CZK
   |   1 800 EUR
Olej na lepence, nesignováno, posudek PhDr. N. Blažíčková-Horová.