Lot 269
EMPÍROVÉ ZÁVĚSNÉ HODINY S MERKUREM

82 x 54 cm (v x š)

Vyvolávací cena
150 000 CZK
   |   6 000 EUR
Dosažená cena
210 000 CZK
   |   8 400 EUR
Týdenní hodinový skeletový stroj, polychromované zlacené dřevo, značeno zezadu MARTIN GRIESER.