Lot 306
František Jiroudek (1914 - 1991) DÍVKA SE ZRCADLEM

50,5 x 46 cm (v x š)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   720 EUR
Dosažená cena
18 000 CZK
   |   720 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole F. Jiroudek.