Lot 338
DÁMSKÝ LIKÉROVÝ FLAKÓN

14 cm (v)

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 000 EUR
Ledové leptané a zlacené sklo přecházející do zelené, stříbro, puncované - francouzské puncy, značeno Daum # Nancy.