8 000 CZK
| 320 EUR
Lot 304
CIRKUS
34 x 46,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 320 EUR
| 320 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole.