24 000 CZK
| 960 EUR
Lot 297
CESTA LESEM
40 x 34,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
24 000 CZK
| 960 EUR
| 960 EUR
Olej na kartonu, rámováno, signováno vpravo dole MULTRUS.