Lot 138
LUDĚK MAROLD (1865 - 1898) PŘEKVAPENÍ

58 x 79 cm (v x š)

Vyvolávací cena
250 000 CZK
   |   10 000 EUR
Olej na lepenkové desce, neznačeno. Zezadu kresba tužkou rytíře.