120 000 CZK
| 4 800 EUR
Lot 340
MILOSRDNÝ SAMARITÁN
56 x 46,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
200 000 CZK
| 8 000 EUR
| 8 000 EUR
Kombinovaná technika, uhel kolorovaný akvarelem na papíře. Signováno a datováno vlevo dole TICHÝ 45 K. DVOŘÁKOVI.