Lot 385
Boris Jirků (1955) BAREVNÉ STÍNY LÉTA

112 x 120,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
50 000 CZK
   |   2 000 EUR
Olej na desce. Signováno a datováno vpravo dole BORIS JIRKŮ 06.