Lot 136
Max Liebermann (1847 - 1935) PORTRÉT DÁMY

90 x 68 cm (v x š)

Vyvolávací cena
390 000 CZK
   |   15 600 EUR
Olej na plátně, signováno vlevo dole M LIEBERMANN. Dílo pochází z vídeňské sbírky. Rozbor barev Dorothea Pechová. Restaurováno.