Lot 132
Jaroslav Věšín (1859 - 1915) NA BARVĚ

15 x 25 cm (v x š)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Akvarel, tužka na papíře. Popsáno dole uprostřed NA BARVĚ SKYZY PSŮ. Signováno vpravo dole.