Lot 357
Richard Fremund (1928 - 1969) KRAJINA SE SLUNCEM

74,5 x 95 cm (v x š)

Vyvolávací cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Dosažená cena
170 000 CZK
   |   6 800 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno vpravo dole FREMUND 67, popis na zadní straně.