Lot 218
Neznámý Autor KRAJINA S DOMKEM

20 x 31 cm (v x š)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Olej na plátně neznámého autora, signováno a datováno vlevo dole AS 1900