35 000 CZK
| 1 400 EUR
Lot 394
VE VYSNĚNÉM MILOSRDENSTVÍ (DRAWINGS)
103 x 73 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
35 000 CZK
| 1 400 EUR
| 1 400 EUR
Kombinovaná technika - polyuretan, porcelán, sklo na desce. Signováno, datováno vzadu.