Lot 393
Michal Pěchouček (1973) HORIZONTAL SCREEN

100 x 190 cm (v x š)

Vyvolávací cena
50 000 CZK
   |   2 000 EUR
Lavírovaná kresba, textil. Signováno, datováno zezadu na rámu.