Lot 211
VOJTĚCH HYNAIS (1854 - 1925) HLAVA DÍVKY

26 x 20 cm (v x š)

Vyvolávací cena
70 000 CZK
   |   2 800 EUR
Olej na plátně, lepeném na kartonu. Nesignováno, zezadu přípis.