Lot 296
Josef Štolovský (1879 - 1936) VYSOKÁ PEC V TŘINCI

49 x 64 cm (v x š)

Vyvolávací cena
9 000 CZK
   |   360 EUR
Olej na kartonu, signováno vlevo dole, zezadu výstavní štítky.