Lot 72
BAROKNÍ OKTOGONÁLNÍ STŮL

81 x 93 x 129 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
Barokní oktogonální stůl s bohatě řezbovanou trnoží. Polychromované a zlacené dřevo, ořech, stolová deska - břidlice, intarzie - javor, černěná hruška. Restaurováno.