Lot 142
EMPÍROVÁ GARNITURA

Vyvolávací cena
180 000 CZK
   |   7 200 EUR
Dosažená cena
350 000 CZK
   |   14 000 EUR
Empírová garnitura sestávající z párových křesel s vyřezávanými područkami ve formě delfínů, a z oválného stolku na sloupu s podpěrami dvou delfínů. Třešeň, mahagon, polychromované zlacené dřevo. Restaurováno a nově čalouněno. Rozměry: stůl 75 x 90 x 61 cm, křesla 95 x 66 x 66 cm.