Lot 135
Cyril Mandel (1873 - 1907) ALEGORIE ZIMY

25 x 32,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   400 EUR
Olej na kartonu. Signováno vpravo dole.