Lot 404
Pavel Hlava (1924 - 2003) VÁZA

51,5 cm (v), Průměr 28 cm

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR
Ateliérové, hutně tvarované žlutočervené sklo, signováno a datováno zespodu.