Lot 408
Antonín Drobník (1925 - 2007) VÁZA Z ROSALÍNOVÉHO SKLA

30 x 15 x 7,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Rosalínové hutně zpracované, broušené a leštěné sklo. Signováno a datováno.