Lot 84
ČTYŘBOKÉ HORIZONTÁLNÍ STOLNÍ HODINY

8 x 9,5 x 9,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
180 000 CZK
   |   7 200 EUR
Mosazné, v ohni zlacené pouzdro ze čtyř stran prosklené, ciferník v rozích se stříbrnými ornamenty, číselník s římskými číslicemi I-XII pro hodiny a arabskými minutami. Železné ručičky, zlacený střed zdobený cizelovaným vzorem. V dolním víku dva zvonky. Na spodní desce značeno JACOB TALLER IN KASCHAU. Vřetenový krok, bití na vyvolání.