Lot 117
Antonín Machek (1775 - 1844) PODOBIZNA DÁMY SE ŠÁLOU

91 x 68 cm (v x š)

Vyvolávací cena
130 000 CZK
   |   5 200 EUR
Olej na plátně, neznačeno. Posudek PhDr. Naděždy Balažíčkové-Horové.