Lot 370
Jožka Florián (1873 - 1941) PORCELÁNOVÁ VÁZA

49 cm (v), Průměr 56 cm

Vyvolávací cena
16 000 CZK
   |   640 EUR
Porcelánová váza s podglazuní malbou a plastickým dekorem, zobrazujícím boj socialismu s kapitalismem. Signováno a datováno