65 000 CZK
| 2 600 EUR
Lot 208
KAPESNÍ HODINKY
43.85 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
80 000 CZK
| 3 200 EUR
| 3 200 EUR
Pánské dvouplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve.
Stroj č: 820032. Pouzdro č: 414992. Průměr: 44 mm.
Pouzdro: bílé zlato o ryzosti 750/1000, signované, zlatá cuveta.
Ciferník: stříbřený se vsazenými arabskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené breguetovy ručky.
Stroj: můstkový, zlacený, zlatá kompenzační setrvačka. Natahovací kola s vlčím ozubením, horní můstek krokového kola opatřen krycím kamenem.