Lot 210
KAPESNÍ HODINKY

97.9 g

Vyvolávací cena
600 000 CZK
   |   24 000 EUR
Dosažená cena
600 000 CZK
   |   24 000 EUR
Pánské bicí tříplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve. Stroj č: 156557. Pouzdro č: 260805. Průměr: 45 mm. Pouzdro: zlato o ryzosti 750/1000, signované, zlatá cuveta. Ciferník: smaltovaný s arabskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené Luis XV ručky. Stroj: můstkový rhodiovaný, s minutovým bitím. Zlatá kompensační setrvačka.