Lot 203
KAPESNÍ HODINKY

88.2 g

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR
Pánské tříplášťové kapesní hodinky značeno Vascheron Constantin Genéve. Stroj č: 368343. Pouzdro č: 227512. Průměr: 50 mm. Pouzdro: zlato o ryzosti 750/1000, s rytým monogramem AZ, signované, zlatá cuveta. Ciferník: smaltovaný s arabskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené píkové ručky. Stroj: můstkový, zlacený, natahovací kolo s vlčím ozubením, zlatá kompenzační setrvačka, šroubované šatony.