Lot 209
KAPESNÍ HODINKY

98.9 g

Vyvolávací cena
70 000 CZK
   |   2 800 EUR
Pánské dvouplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve. Stroj č: 81454. Pouzdro č: 201132. Průměr: 50 mm. Pouzdro: bílé zlato o ryzosti 750/1000, signované, zlatá cuveta. Ciferník: smaltovaný s římskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené píkové ručky. Stroj: můstkový, zlacený, zlatá kompenzační setrvačka. Natahovací kola s vlčím ozubením.