Lot 204
KAPESNÍ HODINKY

113.75 g

Vyvolávací cena
250 000 CZK
   |   10 000 EUR
Dosažená cena
250 000 CZK
   |   10 000 EUR
Pánské bicí tříplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve. Stroj č: 156730. Pouzdro č: 501393. Průměr: 53 mm. Pouzdro: zlato o ryzosti 750/1000, s rytým monogramem AZ, signované, zlatá cuveta. Ciferník: smaltovaný s arabskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené píkové ručky. Stroj: můstkový se čtvrťovým bitím, rhodiovaný, zdobený ženevským brusem s  lisovanými šatony a jemnou regulací chodu. Zlatá kompenzační setrvačka. Horní můstek krokového kola opatřen krycím kamenem. Natahovací kola s vlčím ozubením.