Lot 369
Jan Antonín Pacák (1941 - 2007) PORCELÁNOVÝ TALÍŘ CIBULÁK

Průměr 88 cm

Vyvolávací cena
11 000 CZK
   |   440 EUR
Porcelán s modrým dekorem, signováno a datováno zespodu.